Статті, документиСтатті  
Діючі документи  
Документи МНС-ДСНС  
 
Програми професійної підготовки гірських рятувальників  

Подписаться на рассылку

Крим залишився без гірських рятувальників29 вересня 2011

26 вересня в Криму припинив свою діяльність Кримський гірський пошуково-рятувальний загін, а гірські рятувальники, які мають багаторічний досвід роботи, були звільнені. Про це повідомила прес-служба МНС АРК.

Фактично, з 26 вересня 2011 півострів залишився без гірських рятувальників. Тепер вже звільнені рятувальники в своєму останньому зверненні говорять: "У зв'язку з реорганізацією в МНС наш підрозділ ліквідовано. Його функції передані т.зв. Аварійно-рятувального загону спеціального призначення при ГУ МНС в АР Крим.

Нам запропонували перехід в цю незрозумілу для нас систему, але, враховуючи характер роботи в ній, постійну брехню і обман, націленість цієї системи тільки на заробляння грошей, приборкання усілякої ініціативи, відсутність соціальних гарантій, ми, весь особовий склад Кримського ГПРЗ (гірського пошуково-рятувального загону) - рятувальники, які мають за плечима не одну сотню проведених пошуково-рятувальних операцій, - відмовилися від такої "честі" , - пояснюють вони ситуацію, що склалася.источник: УТРО.UAcopyright 2017-2022 Palamarchuk Alexander