Статті, документиСтатті  
Діючі документи  
Документи МНС-ДСНС  
 
Програми професійної підготовки гірських рятувальників  

Подписаться на рассылку

С Днем туризма !26 вересня 2020

Мій тренер сказав: "Майстер - це не медалька за досягнення, як помилково думає більшість. Це відповідальність за свій вид спорту і свій хист. Ти тепер один з відповідальних, тримай планку." Багато років тому мені випала доля стати Майстром спорту зі спортивного туризму. Геть унікальний вид спорту. На той момент (1999 рік) наша команда стала першою в Україні.

Ніколи не розумів нащо воно мені треба, і не вважав на той час, що ми щось робили таке особливе. І нікому особливо не казав вголос.
Від тих, кого знав, я не чекав і, зазвичай, не отримував, нічого доброго. Навіть в інших видах спорту, на великих ставках, у людей голову геть зриває з плеч.
А норму майстра ще потім разів 5 виконував в різних програмах.
Так от, в моїх очах відповідальність - це коли твій капітан втомився, брати гру на себе. Коли тренера немає, почати робити на результат і об'єднувати навколо себе. Коли немає організатора, почати організовувати. Коли нема кому навчити, а ти вже вмієш - вчити.

Коли нема кому робити, або бачиш, що край - брати та робити.
Робити щиро те, до чого маєш хист. Саме для того ти став майстром. Або хочеш їм стати - стати кращим.
Це як вчасно взяти ініціативу на себе, так і вчасно її віддати. Десь непомітно підстрахувати. Або сказати відкрито, коли щось не так.

Це я до чого.
Багато людей заривають свій талант і вдачу, як тільки отримують своє омріяне досягнення. Або якщо не отримують швидко. Переключаються на щось інше, що само по собі нормально. Проблема в тому, що час та увага пішли на тих, хто не захотів себе реалізовувати.Чемпионат Украины по пешеходному туризму

Досягнення - це медаль Чемпіонів. А Майстер - це відповідальність.
Якість тримається на традиціях Майстрів.
Беріть планку! Тримайте планку!Олексій Келін


размещено: 26 сентября 2020
copyright 2017-2022 Palamarchuk Alexander