Надзвичайні події

трехместная палатка Geos 3
Как работать с жумаром

Подписаться на рассылку

20 січня 2018 - Група туристів потрапила в лавину. Карпати, г.Піп Іван21 січня
м.Івано-Франківськ

21 січня Управління ДСНС України в Івано-Франківській області повідомило, що в Карпатах група туристів потрапила в лавину:

"20 січня о 18:20 до чергових Явірницького пошуково-рятувального відділення на горі Піп Іван надійшло повідомлення від одного з учасників туристичної групи (7 чоловік, жителі м.Київ) про те, що під час мандрівки Чорногірським Хребтом, під час спуску поблизу озера Несамовите на території Яремчанської міськради, вони потрапили в лавину і їх знесло схилом. В результаті сходження лавини ніхто з людей не постраждав. На щастя, туристи обійшлися легким переляком.

Під час спілкування з рятувальниками в телефонному режимі, туристи повідомили, що не потребують допомоги рятувальників, а самостійно продовжують слідування за маршрутом до бази відпочинку "Заросляк".

Начальником пошуково-рятувального відділення селища Ворохта в телефонному режимі надано консультацію щодо порядку проходження маршрутом, погодні умови та надання інформації туристами про ситуацію під час слідування.
О 23:30 група туристів в задовільному стані зійшла до БВ "Заросляк".

Дана група туристів, того дня побувала на горі Піп Іван, де рятувальники рекомендували їм спуститися найбезпечнішим маршрутом, оскільки погодні умови були несприятливими для мандрівок та попередили про ймовірність сходження лавин. Проте туристи не прислухались до застереження та продовжили рух за раніше обраним маршрутом."
Коментар редакції веб-сайту:

Як з'ясувалося, група туристів з м. Києва планувала пройти пішохідний маршрут:
с. Шибене - г. Піп Іван - озеро Несамовите - г. Говерла - г. Петрос - с. Кваси, - і через негоду затрималась в притулку на горі Піп Іван.

Маршрутних документів група не мала, під час реєстрації у чергового Явірницького пошуково-рятувального відділення керівник назвав тільки своє прізвище, дані учасників групи в реєстраційний журнал не заносились.

Керівником групи виявився чоловік, якого рятувальники вже знали з негативної сторони: у минулому році ця людина додала рятувальникам клопоту, коли він збився з маршруту і завів групу туристів у лісові хащі.

Такий собі гід, який збирає по інтернету групи бажаючих побачити Карпати, не маючи для цього ні досвіду, ні дозвільних документів! Тож, учасники цієї групи швидко зрозуміли, що зв'язалися з авантюристом. Добре, що лавина відпустила туристів !

Маємо надію, що учасники групи зможуть вивести на чисту воду такого гіда !


ТВ канал УКРАЇНА:


22 січня ТВ-канал УКРАЇНА у випуску "Сьогодні" розповів деякі деталі цього інциденту.
Про те, що двоє туристів були накриті сніговою лавиною, про те, як їм вдалося врятуватися.
А також показали керівника туристської группи. Знайомтесь: Володимир.Керівник группи Володимир на питання журналістів без натяку на коливання відповідає так:
Я не винен. Винні туристи.

Як кажуть в таких випадках - БЕЗ КОМЕНТАРІВ.


Дивитись відео (ТВ-канал УКРАЇНА):
www.youtube.com/watch?v=nZ4FS1Ajqr022 січня 2018


-------------------------------------------
источник: http://4sport.ua/news?id=29262copyright 2017-2022 Palamarchuk Alexander