Надзвичайні події

трехместная палатка Geos 3
Как работать с жумаром

Подписаться на рассылку

6 січня 2019 - пошуки двох груп туристів на горі Гимба6 січня


6 січня цього року (2019) в районі гори Гимба, що в Міжгірському районі Закарпатської області, в умовах поганої видимості втратили орієнтири і заблукали дві групи гірськолижників:

1. перша група - про яку рятувальникам стало відомо о 17:00, складалася з трьох чоловіків, з них двох врятовано, а третій - загинув!

2. друга група з двох осіб - про яку стало відомо о 20:20, з них одного гірськолижника знайдено 7 січня о 15:40 у задовільному стані, а пошуки іншого тривали до вечора 10 січня, в цей день гірськолижник вийшов на зв'язок та передав рятувальникам орієнтири місцевості, де він знаходиться; у стані переохолодження його доставлено до лікарні.


Ці надзвичайні події набули суспільного резонансу і активно обговорювались у засобах масової інформації та соціальних мережах. То ж подаємо на нашому сайті заключний пост на Фейсбук на цю тему відомого альпініста Миколи Дроботенка.

Також рекомендується до прочитання стаття Дроботенка "Они должны были выжить" - тут зроблено всебічний аналіз зимових аварій у горах та надано насправді безцінні рекомендації мандрівникам!


10 січня 2019


-------------------------------------------
источник:copyright 2017-2022 Palamarchuk Alexander