Заходи

Круглый стол КСС-2018

Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників

Лавинні навчання на Боржаві 23-25.02.2018

Міжнародна конференція рятувальників - 17 березня 2018, м.Львів

















Подписаться на рассылку




"Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників"



18 січня 2018 на Facebook: Гірські рятувальники Івано-Франківської області повідомили: У березні 2018 р. розпочинається проект
"Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників", підтриманий International Visegrad Fund



Лідер проекту – Асоціація Гірських Провідників "Ровінь" 

Партнери проекту:
1. ГО «Гірський рятувальний центр», м. Івано-Франківськ
2. Гірська добровільна пошуково-рятувальна служба – Група Криніцка Grupa Krynicka GOPR (Польща) 
3. Гірська рятувальна служба Пенінського національного парку (Словаччина) Horska sluzba Pieninskeho narodneho parku 
4. Гірська служба Чеської Республіки (Єзерські гори)www.horskasluzba.cz/cz/oblasti/jizerske-hory


Метою проекту є налагодження співпраці та посилення комунікації між гірськими рятувальниками та гірськими провідниками Івано-Франківської та Львівської областей (Україна), Прешівського краю (Словаччина), Малопольського та Підкарпатського воєводств (Польща), а також Єзерськихгір (Чехія).

Гірська рятувальна служба України знаходиться в стадії реформування. Діяльність подібних служб у європейських країнах демонструє їх ефективність за умови залучення до рятувальних операцій громадських рятувальників. Цей досвід може бути корисним і альтернативним способом функціонування гірської пошуково-рятувальноїслужби в Україні.

Співпраця з колегами з Польщі, Словаччини, України та Чехії допоможе в уніфікації стандартів діяльності гірських рятувальників Карпатського регіону та налагодженні співпраці між ними для забезпечення трансферу добрих практик на основі досвіду ЄС.

Проектом передбачено:

1) Проведення міжнародної конференції з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні. 2) Видання довідника з контактами пошуково-рятувальних пунктів, станцій медичної допомоги, гірських притулків в гірських районах, залучених до проекту регіонів. 3) Низку спільних навчань в Польщі, Словаччині, Чехії та Україні.

Партнери проекту переконані, що виконання запланованих заходів, без сумніву, підтвердить позитивний імідж гірського простору Україна-Польща-Словаччина-Чехія, як стабільного і безпечного для мешканців та туристів.
---------------------------------------

23 января 2018




источник:







copyright 2017-2022 Palamarchuk Alexander